PilotaVeu


Dilluns, 17.7.2017 11:30h Raspall

Xeraco vibra amb l'emocionant inici de la XIII Lliga juvenil de raspall


Dolent Fluix Bo Molt bo Fabulós (1 vot)
carregant Carregant


   

Els huit equips que jugaran la XIII Lliga Juvenil de raspall es van donar cita a Xeraco
© FPV




Etiquetes
CESPIVA, Xeraco, XIII Lliga juvenil raspall
PilotaVeu / FPV / València.

El passat divendres va començar la primera fase de la XIII Lliga juvenil de tecnificació de raspall al trinquet de Xeraco. Es van jugar les tres primeres partides i es va realitzar un xicotet acte on van estar presentes les huit formacions.

Les tres primeres partides de la competició van ser molt disputades i tots els equips continuen amb opcions de disputar les semifinals i finals a Castelló de Rugat. Hui es jugarà la segona jornada al trinquet de la Llosa de Ranes a partir de les 17 hores.

Resultats de la primera jornada de la XIII Lliga juvenil de tecnificació de raspall de 2017:
- Marcos d'Aielo de Rugat - Jordi de Sumacàrcer - Albert del Genovés – 25 - Nicolás de la Canal de Navarrés - Raimon de la Llosa de Ranes - Julio de Càrcer - 15
- Vicent de Xeraco - Javi d'Oliva - Blai d'Oliva – 25 - Jordi de Dénia - Blai de Xàtiva - Murcianet de Castelló de la Ribera - 20
- Ramón de Sumacàrcer - Saúl de Muro d'Alcoi - Marc del Genovés – 15 - Cristian de Xella - Aarón de Llocnou d'En Fenollet - Jonathan de Carlet - 25



 

Lectures 1023 lectures   comentari Cap comentari   Enviar article Envia
  • Technorati
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter
  • Google




Comentaris


No hi ha cap comentari




Comenta

El comentari s'ha enviat correctament

  Previsualitza

La direcció de PilotaVeu es reserva la no publicació d'aquells comentaris que pel seu contingut no respectin les normes bàsiques d'educació, civisme i diàleg.
Signi amb el seu nom i no suplanti identitats. La IP dels usuaris queda registrada.

Agenda

  • 19.11.2017 10:30h
    Raspall / Xàbia
    1ª Partida: 
    Lliga local 
    2ª Partida:
    Vicent i Diego contra Joan i Tolet 
  • 19.11.2017 16:30h
    Raspall / Bellreguard
    1ª Partida: 
    Escoto i Jorge contra Dani i Ricardet II 
    2ª Partida: 
    Guille i Josep contra Moncho i Tonet IV 

  • 19.11.2017 17:00h
    Escala i Corda / Benissa
    Partida única: 
    Soro III i Hèctor contra Francès, Nacho i Tomàs II 

publicitat


COMPETICIONS

En joc

Finalitzades

Butlletí

Subscriu-te

Correu electrònic
     
avís legal
En compliment de la Llei de Serveis de la Societat de la Informació i de Comerç Electrònic i de la Llei Orgànica de Protecció de Dades us informem que si no desitgeu continuar rebent el nostre butlletí informatiu, us podeu donar de baixa de la nostra base de dades a través d'aquest formulari.

ràdio

publicitat


Clubs

publicitat


Vídeos

publicitat


ENTITATS

amb la pilota

Mancomunitats

Trinquets

publicitat


Mitjans col·laboradors

TWITER

publicitat


Universitats

amb la pilota

Centres educatius

publicitat


FACEBOOK

Opinions

publicitat


Entrevista

"A Colòmbia portem un equip molt compensat i optem a guanyar-ho tot"

Pasqual Pigat II Entrenador de la selecció valenciana

GALERIA PILOTAVEU

publicitat


COL·LABORADORS

publicitat


Institucions

amb la pilota