PilotaVeu


Dimarts, 11.7.2017 14:30h Raspall

Xeraco acull l'inici de la XIII Lliga juvenil de tecnificació de raspall


Dolent Fluix Bo Molt bo Fabulós (1 vot)
carregant Carregant


   

Aarón, de Llocnou d’En Fenollet jugarà la lliga junt amb Cristian i Jonathan.
© FPV




Etiquetes
CESPIVA, Xeraco, XIII Lliga juvenil raspall
PilotaVeu / FPV / València.

Este divendres, 14 de juliol, a partir de les 17 hores començarà la XIII Lliga juvenil de tecnificació de raspall en el trinquet de Xeraco, amb la presència de les huit formacions que disputaran esta edició de 2017.

En este torneig participaran 24 jugadors que entrenen en les escoles de tecnificació i el CESPIVA. La competició es disputarà en dos fases, en la primera jugaran enquadrats dos grups de quatre equips, mentre que en la segona fase passaran els dos millors equips de cada grup, que jugaran semifinals i finals. Les finals d’esta edició es disputaran la primera setmana d’agost.

Equips de la XIII Lliga juvenil de tecnificació de raspall de 2017:

GRUP A:
- Marcos d'Aielo de Rugat - Jordi de Sumacárcer - Albert de Genovés
- Nicolás de la Canal de Navarrés - Raimon de la Llosa de Ranes - Julio de Càrcer
- Vicent de Xeraco - Javi d'Oliva - Blai d'Oliva
- Jordi de Dénia - Blai de Xàtiva - Murcianet de Castelló de la Ribera

GRUP B:
- Ramón de Sumacárcer - Saúl de Muro d'Alcoi - Marc de Genovés
- Cristian de Xella - Aarón de Llocnou d'En Fenollet - Jonathan de Carlet
- Iván d'Ontinyent - Sergio de Bicorb - Ángel de Xàbia
- Ximo de Gavarda - Jorge de Genovés - David de Genovés



 

Lectures 914 lectures   comentari Cap comentari   Enviar article Envia
  • Technorati
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter
  • Google




Comentaris


No hi ha cap comentari




Comenta

El comentari s'ha enviat correctament

  Previsualitza

La direcció de PilotaVeu es reserva la no publicació d'aquells comentaris que pel seu contingut no respectin les normes bàsiques d'educació, civisme i diàleg.
Signi amb el seu nom i no suplanti identitats. La IP dels usuaris queda registrada.

Agenda

  • 19.11.2017 10:30h
    Raspall / Xàbia
    1ª Partida: 
    Lliga local 
    2ª Partida:
    Vicent i Diego contra Joan i Tolet 
  • 19.11.2017 16:30h
    Raspall / Bellreguard
    1ª Partida: 
    Escoto i Jorge contra Dani i Ricardet II 
    2ª Partida: 
    Guille i Josep contra Moncho i Tonet IV 

  • 19.11.2017 17:00h
    Escala i Corda / Benissa
    Partida única: 
    Soro III i Hèctor contra Francès, Nacho i Tomàs II 

publicitat


COMPETICIONS

En joc

Finalitzades

Butlletí

Subscriu-te

Correu electrònic
     
avís legal
En compliment de la Llei de Serveis de la Societat de la Informació i de Comerç Electrònic i de la Llei Orgànica de Protecció de Dades us informem que si no desitgeu continuar rebent el nostre butlletí informatiu, us podeu donar de baixa de la nostra base de dades a través d'aquest formulari.

ràdio

publicitat


Clubs

publicitat


Vídeos

publicitat


ENTITATS

amb la pilota

Mancomunitats

Trinquets

publicitat


Mitjans col·laboradors

TWITER

publicitat


Universitats

amb la pilota

Centres educatius

publicitat


FACEBOOK

Opinions

publicitat


Entrevista

"A Colòmbia portem un equip molt compensat i optem a guanyar-ho tot"

Pasqual Pigat II Entrenador de la selecció valenciana

GALERIA PILOTAVEU

publicitat


COL·LABORADORS

publicitat


Institucions

amb la pilota